Може ли някой дами каже....

vle4ugoto

Registered
Може ли някой дами каже каква система ползват core-bg.1gb.bg ,dark-zone.info ili cs-bg.info ако някой зн нека сподели незмам дали питам на правилното място но мисля че има много хора дето искат да знаят.
 
core-bg.1gb.bg - мисля, че е системата на DJbalthazar, но не съм сигурен
dark-zone.info - системата на DJbalthazar
cs-bg.info- не е система, писана е!
 

Back
Горе