B Bummer Registered 26 Април 2009 #1 Ето какво ми хрумна току що: Код: Couse I'm PHP I'm fast and lite PHP And I'll build your site PHP I'm a power-load PHP Use my function explode(); Познайте коя песен на ac/dc е това
Ето какво ми хрумна току що: Код: Couse I'm PHP I'm fast and lite PHP And I'll build your site PHP I'm a power-load PHP Use my function explode(); Познайте коя песен на ac/dc е това
T trevata Registered 26 Април 2009 #2 Cos I'm T.N.T. I'm Dynamite T.N.T. And I'll win the fight T.N.T. I'm a power-load T.N.T. Watch me Explode Увеличете...
Cos I'm T.N.T. I'm Dynamite T.N.T. And I'll win the fight T.N.T. I'm a power-load T.N.T. Watch me Explode Увеличете...