Молба за направата на две снимки.

emcuemnecu

Registered
Тъй като нямам възможност да пратя снимките, ако е възможно по скайп или деазнам и аз как?
Опитвах се да ги кача тук, но не се получи , незнайно защо от мен.
 
218.gif

Значи искам на мястото на това да се вмъкне това:
641185o.jpg

Благодаря
 

Back
Горе