emcuemnecu
Registered
Тъй като нямам възможност да пратя снимките, ако е възможно по скайп или деазнам и аз как?
Опитвах се да ги кача тук, но не се получи , незнайно защо от мен.
Опитвах се да ги кача тук, но не се получи , незнайно защо от мен.