G Gogo_we Registered 7 Ноември 2009 #1 Може ли някой да ми направи един газарски аватар на който да пише Gogo_we с някФи яки екстри , 450x450 , ако може мерси предварително :?:
Може ли някой да ми направи един газарски аватар на който да пише Gogo_we с някФи яки екстри , 450x450 , ако може мерси предварително :?:
L logic Registered 8 Ноември 2009 #2 Заповядай Ето и .psd, ако искаш да си редактираш Четката използвана за рапъра. Ето и градиента за фон О.К. ?
Заповядай Ето и .psd, ако искаш да си редактираш Четката използвана за рапъра. Ето и градиента за фон О.К. ?
S Sywver Registered 9 Ноември 2009 #4 Gogo_we каза: Някой да ми направи по як Увеличете... А ти така за малко нахален не се ли имаш? Човека се е трудил да ти търси четка и да ти прави аватар, а ти как му се отблагодаряваш?
Gogo_we каза: Някой да ми направи по як Увеличете... А ти така за малко нахален не се ли имаш? Човека се е трудил да ти търси четка и да ти прави аватар, а ти как му се отблагодаряваш?