Моля за един аватар

Gogo_we

Registered
Може ли някой да ми направи един газарски аватар на който да пише Gogo_we с някФи яки екстри , 450x450 , ако може мерси предварително :?:
 
Заповядай ;)
541.jpg


Ето и .psd, ако искаш да си редактираш ;)

Четката използвана за рапъра.

Ето и градиента за фон
542.jpg


О.К. ?
 
Gogo_we каза:
Някой да ми направи по як :cry: :cry:
А ти така за малко нахален не се ли имаш? Човека се е трудил да ти търси четка и да ти прави аватар, а ти как му се отблагодаряваш?
 

Back
Горе