Моят чат. V2.0

alex95_bg_2

Registered
По едно време си правих един ajax чат :)
Сега пак се сетих за него и го пооправих доста :)
Една от новостите е че взима само новите съобщения с ajax
Има един бъг, че ако сте логнати, но рефрешнете страницата изчезва всичко
Работя по него
Другото е плъзгането с jquery при ново съобщение :)

Това е чата на моето pc:
http://home.alexsoft-bg.com:8080/chat/index.php
Тук си върви гладко, обаче не си държа PCто пуснато постоянно
Това е на малкия сървър, обаче там забелязах че изпуска съобщения, може би заради претоварения mysql
http://home.alexsoft-bg.com/chat/index.php

Ако имате идея за фрии хост, който да потърпи това чудо ще се радвам :lol:
 
Имаше един голям бъг, заради който пропускаше съобщения и не пускаше
Оправен е :)

Вече и
http://home.alexsoft-bg.com/chat/index.php
си работи добре :)
 
Алекс, може ли да споделиш как да направя това с молива когато някой пише в чата?
 

Back
Горе