alex95_bg_2
Registered
По едно време си правих един ajax чат 
Сега пак се сетих за него и го пооправих доста
Една от новостите е че взима само новите съобщения с ajax
Има един бъг, че ако сте логнати, но рефрешнете страницата изчезва всичко
Работя по него
Другото е плъзгането с jquery при ново съобщение
Това е чата на моето pc:
http://home.alexsoft-bg.com:8080/chat/index.php
Тук си върви гладко, обаче не си държа PCто пуснато постоянно
Това е на малкия сървър, обаче там забелязах че изпуска съобщения, може би заради претоварения mysql
http://home.alexsoft-bg.com/chat/index.php
Ако имате идея за фрии хост, който да потърпи това чудо ще се радвам :lol:
Сега пак се сетих за него и го пооправих доста
Една от новостите е че взима само новите съобщения с ajax
Има един бъг, че ако сте логнати, но рефрешнете страницата изчезва всичко
Работя по него
Другото е плъзгането с jquery при ново съобщение
Това е чата на моето pc:
http://home.alexsoft-bg.com:8080/chat/index.php
Тук си върви гладко, обаче не си държа PCто пуснато постоянно
Това е на малкия сървър, обаче там забелязах че изпуска съобщения, може би заради претоварения mysql
http://home.alexsoft-bg.com/chat/index.php
Ако имате идея за фрии хост, който да потърпи това чудо ще се радвам :lol: