alexander_85
Registered
http://krasidimitrov.hit.bg/
сега работя и по флаш версията защото тази вече ми писна.Кажете какво мислите за него(ама чесно-търпя всякакви критики от Ваша страна). :lol:
сега работя и по флаш версията защото тази вече ми писна.Кажете какво мислите за него(ама чесно-търпя всякакви критики от Ваша страна). :lol: