F FreeStylerz Registered 17 Декември 2009 #1 трябва ми скрипт за музика в сайта смисъл като се отвори страницата да се чува
C crazy_pi4 Registered 17 Декември 2009 #2 http://www.thesitewizard.com/webdesign/backgroundmusic.shtml http://www.google.bg/search?hl=bg&client=opera&rls=bg&hs=lVb&q=background+music+-+html&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq=
http://www.thesitewizard.com/webdesign/backgroundmusic.shtml http://www.google.bg/search?hl=bg&client=opera&rls=bg&hs=lVb&q=background+music+-+html&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq=
F FreeStylerz Registered 17 Декември 2009 #3 Опправих се сложих си плайеар щото иначе ми иска няква представка(plug-in) мерси и за линковете
X xlebabarov Registered 17 Декември 2009 #4 Само имай в предвид, че ТРЯБВА да сложиш опция за изключване и е много дразнещо, когато започва само