Музика в сайта

Dizasterr

Registered
Здравейте! Някой може ли да ми каже как може да се сложи музика в сайт. По - точно тон при минаване върху бутон. Като hover при css и onmouseover. Нещо подобно.
 
http://www.google.bg/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.javascriptkit.com%2Fscript%2Fscript2%2Fsoundlink.shtml&rct=j&q=onmouseover+sound&ei=EWN0S6iEF5PkmwOBj4XtCw&usg=AFQjCNE6on5_Odeztg2wt1619HoCz-wP0w
http://www.hypergurl.com/mouseoversound.html

http://www.google.bg/#hl=bg&source=hp&q=onmouseover+sound&btnG=Google+%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq=onmouseover+sound&fp=f6d112cecab65d71
 
измислих нечовешки начин който плейва онмаусовър и спира на онмаусаут и мп3 и клипове дори :) ако искаш пиши по скайп да те просветля :)

п.с. тествах го под хром, опера, лисица, ие :?:
 

Back
Горе