Муз.система и регистрация в едно

Criz

Registered
хора може ли някой ако може да съедини муз.система от тука и една рег. форма в едно (да има примерно качена от и т.н)
 
Давай кодовете на регистрационната система и на музикалната и да ти ги съединим :)

П.п. -> Един съвет от мен, друг път като пускаш такива теми, пусни и кода поне, защото сега едва ли не пишем безсмислени коментари (спамим) :)

Поздрави :)
 

Back
Горе