I ivko Registered 1 Юни 2009 #1 Здравейте трябва ми есе на тема "на къде върви човечеството" .Ако има някъде моля дайтего спешно е.
S SandPrince Registered 1 Юни 2009 #2 ivko каза: Здравейте трябва ми есе на тема "на къде върви човечеството" .Ако има някъде моля дайтего спешно е. Увеличете... за кога ти трябва? мога да ти драсна нещо, ще го сканирам и ще ти го пратя, че не ми се набира на word-a
ivko каза: Здравейте трябва ми есе на тема "на къде върви човечеството" .Ако има някъде моля дайтего спешно е. Увеличете... за кога ти трябва? мога да ти драсна нещо, ще го сканирам и ще ти го пратя, че не ми се набира на word-a
I ivko Registered 1 Юни 2009 #3 Ама трябва да са две есета едното да е към възход другото самоунищожение.Моля да ми го напишиш и да ми го праиш тук!
Ама трябва да са две есета едното да е към възход другото самоунищожение.Моля да ми го напишиш и да ми го праиш тук!