D DARIK Registered 6 Декември 2009 #3 gLaVoReZa каза: :lol: Увеличете... Нямах предвид буквално, това и аз мога да си го напиша искам някакъв аватар
gLaVoReZa каза: :lol: Увеличете... Нямах предвид буквално, това и аз мога да си го напиша искам някакъв аватар