Имам два компа в нас лаптоп и настолен имам и един рутер искам да попитам как мога от настолния компютър да вляза в рутера и да му направя настройки да изпраща безжичен интернет към лаптопа и жичен към настолния??
Ем да на рутера ми пише същия сайт като този, но като вляза не ми го отваря, а рутера ми е включен и кабела за нета и в рутера и другия в компа ми и неще да ми отваря сайта някви идеий???