Национална срещa на WT - Велико Търново 17/10/09

staf

Registered
Записване - приключи.

Записани потребители :
staf
error
SandPrince
stoqnski
admin
LiRiX
deam0n
trevata
perer
F1r3Fl3x
FRGT10
miro_94
mute
fena
morkov4o
Soul_Stealler
federer_11
svilkaa
FestarBG
Pavkatar
GaTio2

Инфо файл:

http://www.web-tourist.net/pdf/info.pdf
 
Мисля че тази среща трябваше да бъде направена преди 15 септември, защото много от потребителите тук са ученици и надали ще имат възможност да дойдат.
 
Amigo0o каза:
Мисля че тази среща трябваше да бъде направена преди 15 септември, защото много от потребителите тук са ученици и надали ще имат възможност да дойдат.
15 мина вече .
Имаше дискусия за датата и това беше избрано.


lam3r4370 каза:
Аз пак да питам :D Нали няма възрастова граница,че аз май съм най-малкият от форума :D :)
Не няма.
На колко си ?
 
аз се записах, но все още не е сигурно дали ще идвам.
завися от транспорт, ако успея да навия един колега да ме докара и после да се приберем ще дойда :?:

но при всички положения, няколко дена преди срещата ще дам точен отговор :?:
 
SandPrince каза:
аз се записах, но все още не е сигурно дали ще идвам.
завися от транспорт, ако успея да навия един колега да ме докара и после да се приберем ще дойда :?:

но при всички положения, няколко дена преди срещата ще дам точен отговор :?:

Иване и аз съм така. Не съм убеден че ще намеря транспорт но все пак се записах ще дам окончателен отговор утре. Или после
 
lam3r4370 каза:
staf каза:
lam3r4370 каза:
Аз пак да питам :D Нали няма възрастова граница,че аз май съм най-малкият от форума :D :)
Не няма.
На колко си ?
12 :oops:
Кажи на родителите си.
Ако ти разрешат им кажи да напишат декларация , че са съгласни (стандартен текст) и ми я сканирай и прати на лс.
 
Абсолютно е забранено консумирането на алкохол от непълнолетни по време на срещата!!!

А който е на 17год. и му остават няколко месеца ? Може ли да седнем всички някъде и те да пият , а аз да седя като пукал :D В смисъл то колко 50-100гр. най-много :) Знам си мярката и с кой трябва да говоря по този въпрос .. ? Нито ще идвам с кола , нито ще си отивам на същия ден .. :)
 
staf каза:
lam3r4370 каза:
staf каза:
Не няма.
На колко си ?
12 :oops:
Кажи на родителите си.
Ако ти разрешат им кажи да напишат декларация , че са съгласни (стандартен текст) и ми я сканирай и прати на лс.
Съгласни са ,ама нямам скенер :?
 
Stoqnski аз не пия :roll:


lam3r4370 каза:
staf каза:
lam3r4370 каза:
Кажи на родителите си.
Ако ти разрешат им кажи да напишат декларация , че са съгласни (стандартен текст) и ми я сканирай и прати на лс.
Съгласни са ,ама нямам скенер :?
Намери начин да ми я пратиш , с нещо я снимай.
Искам да се уверя с писмения документ.
По време на срещата ще носиш оригинала за справка.
То това не е толкова важно за мен отколкото за теб.
 
staf каза:
lam3r4370 каза:
staf каза:
Кажи на родителите си.
Ако ти разрешат им кажи да напишат декларация , че са съгласни (стандартен текст) и ми я сканирай и прати на лс.
Съгласни са ,ама нямам скенер :?
Намери начин да ми пратиш , с нещо я сканирай.
Искам да се уверя с писмения документ.
По време на срещата ще носиш оригинала за справка.
То това не е толкова важно за мен отколкото за теб.

Ако имаш цифров апарат я снимай и я покажи.
 
staf каза:
lam3r4370 каза:
staf каза:
Кажи на родителите си.
Ако ти разрешат им кажи да напишат декларация , че са съгласни (стандартен текст) и ми я сканирай и прати на лс.
Съгласни са ,ама нямам скенер :?
Намери начин да ми я пратиш , с нещо я снимай.
Искам да се уверя с писмения документ.
По време на срещата ще носиш оригинала за справка.
То това не е толкова важно за мен отколкото за теб.
Ще ти пиша ЛС :)
 
staf каза:
Това ще се реши на място.
Но докато нямаш 18 нямаш право на алкохол , само боза :D .

Примерно в City Pub, една от най-хубавите кръчми в Търново, са ми продавали алкохол без да ми искат лична карта и без да съм пълнолетен.
 
Момци за къде без мене :P Чакам само некой с кола от София да се обади да се разбереме :) Ако пък не, влака е алтернатива :)
 
здравейте много искам да се видим но кога ще е срещата да знам дали ще имам парас ^^
опа ся видях
ем да се запиша ли защото сиг ще дойда ако от даскало ми дадат пенсия :)
 

Back
Горе