Начален прозорец при стартиране на страница

ArchangelS

Registered
Можели да ми кажете как да направя такаче , като се влезне в началната страница , да се появява 1 прозорец , който да води до регистрацията на форума , и от този прозорец да могат да се регистрират хората ? PHPBB3 е форума . sait.com - форума sait.com/forum
 

Back
Горе