Наш колега се нуждае от помощ!

MontefuckeR

Registered
Здравейте,
Някой от вас сигурно го познават или са влизали в сайта му.
Преди почти година той преживя катастрофа и се нуждае от нашата помощ.
Ще ви помолим, който има сайт и иска да помогне на каузата да сложи едно банерче в него.
Все още нямаме банер, чакаме Иван Савков да го изработи, но ако някой от вас има възможност може и той да направи.
Да знам, че има подобни случай с комерсиална цел, но този е наистина реален!
В галерията може да видите няколко снимки на експертизи и негови.
Той се казва Радослав, и е собственик на bg-link.com

Сайта му е www.save-rado.com

Надявам се че ще помогнете на един наш колега!

Ето един банер, не е кой знае какво но друго не успях да направя..


Ако искате друг вид банер, тук: http://save-rado.com/banners.php

ВИДЕО: http://save-rado.com/video.php
 
как няма да помогна , като с собственика на bg-link.com бяхме приятели , т.е. бяхме разменили линкове :shock:
 
Благодарим ви на всички отзовали се и тези, които ще се отзоват, чакаме SandPrince да направи банера, ако някой от вас има възможност може и той да направи.
 
Съжелявам че не мога да помогна ама сайт ми е само с 80 уникални но все пак може да сложа банер няма проблеми стига да помогна :(
 
Dizi_0000 каза:
Съжелявам че не мога да помогна ама сайт ми е само с 80 уникални но все пак може да сложа банер няма проблеми стига да помогна :(
То и моят е с 170 уникални но ще сложа , защото не искам да оставам безразличен
 
topchokt каза:
Dizi_0000 каза:
Съжелявам че не мога да помогна ама сайт ми е само с 80 уникални но все пак може да сложа банер няма проблеми стига да помогна :(
То и моят е с 170 уникални но ще сложа , защото не искам да оставам безразличен
Тогава и аз съм вътре :lol:
 
Пратих до 4500 човека две масови съобщения. Съобщенията бяха със малко текст, линк и банера. Сайта е http://turbotorrent.net Дано поне някой от тях да се замисли и да помогне на момчето.
 
Blagodarim vi che podkrepihte kamnaiata DMS RADO. Za poveche informacia: www.dmsbg.com :)

След смс`a ето и банерчето

http://muzi4ka.eu/forum/index.php (без ротация е 100% е там :lol: )

ето и брояч към сайта ми http://www.tyxo.bg/?ID=48037&show=byday

Имаме 9733 регистрирани потребители (сега ще тегля и един масов мейл)

дано и аз бъда полезен с нещо.

Мейлът е изпратен

Кликнете тук за да се върнете в Админ-панела

Успехи на колегата...
 
Понеже нямам с повече от 20-30 уникални работата ми е такава,че мога да помогна с много смс-и.
 
Ще се включа и аз.
 
Сложиш реклама във форума www.phpbb-bg.org между първия и втория пост. Няма кой знае колко посещения но се надявам да помогна.
 

Back
Горе