M misho Registered 24 Май 2009 #1 Как да направя така, че когато се отваря сайта ми да зе отваря на цял екран, все едно е натиснат бутоа F11?
Как да направя така, че когато се отваря сайта ми да зе отваря на цял екран, все едно е натиснат бутоа F11?