Неповтаряема анимация и ?

vasil_s9

Registered
Как се прави като правиш анимацията и стигнеш до последния слой и искаш после да не почва отначало да си остане така... Абе като стигне до последния слой да не продължава ...Дано сте ме разбрали +1
 
правиш нов слой action script примерно, отиваш на последния фрейм, натискаш F9 и пишеш там stop(); и това е :?:
 
може ли малко по точно и описателно как, защото нищично не ми стана ясно съжалявам ама ...
 
това което съм ти написал е за флаш, не за фотошоп, извинявай, за фотошопа не мога да ти кажа как се прави
 
5444438a8ae1f001.png
 

Back
Горе