Неуспешно изтриване на избрания дял. [Грешка: 0x8007045d]

chepa

Registered
Това ми дава и като се опитам да го форматирам същия номер на грешка..

EDIT:

Сега след тази грешка изтри всичките дялове и остави само 1 с 465ГБ, но като направя нов дял от Създаване на почва да мисли пита ме да се увери, че искам го създам давам ОК и нищо не става :О

С какво се опитваш да форматираш ?

пробвай с GPart има я в Hiren's Boot CD или някоя подобна за работа ся дялове :)

DarkAngelOfhope каза:
С какво се опитваш да форматираш ?

пробвай с GPart има я в Hiren's Boot CD или някоя подобна за работа ся дялове :)

Имах проблем и неможех да стартирам Windows-a затова го направих да боотва през CD / DVD и от там започнах инсталацията по стъпките, но до тук и край. Даже сега като се опитам да стартирам операционната с-ма ми дава, че няма такава :cry:

Сега като изтри всички дялове и остана само 1, който е
"Незаделено място на диск 0" даже ми няма и System Reserved дяла... а като направя нов дял ме казва, че трябва да резервира 1 дял май е за него и давам ОК, но не излиза никакъв дял :roll:

Ами ако имаш друг комп или от някъде да вземеш Hiren's Boot CD (на това CD има и софтуер за тест на хард диска) и да ползваш някоя програма от там, също може да пробваш и с друг Windows.

А сега няма как да ти зареди ОС, щом казваш че пише че целияти хард диск го дава като незаделено място, значи нямаш никакъв дял следователно нямаш и ОС :)

Горе