Нещо не разбрах защо ми преместиха темата

Статус
Not open for further replies.

topchokt

Registered
Здравейте става дума за тази тема http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=67787 аз бях си я пуснал в CMS но някой ми е премести в Графичен Дизайн >>> Други . Мислех че съм я пуснал в точният раздел
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе