както тук има едни статус точки аз искам да си направя нещо подобно но малко по различно. Идеята ми е точките да се слага от администратора или от модераторитеи но по тяхна преценка по колко. И като се качват точките съответно да се променя и една картинка, също така и да може да се махат не само да сеслагат точки. Няма да е лошо да се праща и по едно ЛС или по друг начин да се информира потребителя че са му взети или добавени точки и да му се обяснява защо е станало така.
Ако има такъв мод някъде моля да ми кажете ,а ако пък няма аз съм готов заедно да го направим и ще помагам с каквото мога
Ако има такъв мод някъде моля да ми кажете ,а ако пък няма аз съм готов заедно да го направим и ще помагам с каквото мога