Не ми запаметва потребителя като изляза от форума

kikity_94

Registered
значи проблема е че когато си вляза в профила и изляза от форума и пак вляза трябва на ново да влизам бях истрил бисквитките но не става пак :( от какво може да е

А и с phpbb3 съм
 

Back
Горе