K kikity_94 Registered 18 Януари 2010 #1 значи проблема е че когато си вляза в профила и изляза от форума и пак вляза трябва на ново да влизам бях истрил бисквитките но не става пак от какво може да е А и с phpbb3 съм
значи проблема е че когато си вляза в профила и изляза от форума и пак вляза трябва на ново да влизам бях истрил бисквитките но не става пак от какво може да е А и с phpbb3 съм