Не мога да влизам в сайта?

He3aBuCuM

Registered
Като влизам в сайта, ми показва следното съобщение:
Тече update на сайта. Моля, проверете отново след седмица!
Но ето, влизам от proxy - мога да влизам в акаунта, защото си помислих, че съм баннат в началото.
Не виждам къде съм неспазил правило?
 
He3aBuCuM каза:
Като влизам в сайта, ми показва следното съобщение:
Тече update на сайта. Моля, проверете отново след седмица!
Но ето, влизам от proxy - мога да влизам в акаунта, защото си помислих, че съм баннат в началото.
Не виждам къде съм неспазил правило?

Изчакай си едната седмица да мине и бана ще ти се махне, може би си имал много забележки и администратор или модератор винаги предупреждават за това, ако си имал много забележки, а ако си сгафил някъде (обида, обидно писмо и др) може за това да ти е бана
 
Сега как е?
Нямаш провинение.
Просто ползваш ИП адреси от които се спами.
Не ти. Други потребители.
ИП адреса ти е динамичен и дори сега да ти е махнат бана в бъдеще може отново да имаш проблеми защото някой от твоята мрежа ще направи пак нещо и пак ще е бан мрежата.
 
admin каза:
Сега как е?
Нямаш провинение.
Просто ползваш ИП адреси от които се спами.
Не ти. Други потребители.
ИП адреса ти е динамичен и дори сега да ти е махнат бана в бъдеще може отново да имаш проблеми защото някой от твоята мрежа ще направи пак нещо и пак ще е бан мрежата.
Благодаря ти! :)
Просто не знаех, че така се показва при бан и за това питам. :)
Благодаря за отговора.
Значи трябва да минавам на статично.
 
Аз махнах бана ама щом от там влизат спамери те сигурно пак ще дойдет.
Надявам се да не е скоро или поне да се въздържат повече.
 

Back
Горе