Нова страница в е107

Ако искаш да си направиш ТВОЯ страница (примерно blablabla.php) и да е интегрирана в е107:

Код:
<?
require_once("class2.php");
define("PAGE_NAME", "Zaglavite na stranicata");
require_once(HEADERF);
$text = "Tova e moqta purva sobstvena stranica";
$ns->tablerender("Zaglavite na menuto", $text);
require_once(FOOTERF);
?>

Ако ти трябват още такива ти препоръчвам wiki.e107.org, откъдето аз научих повечето неща за е107.
 

Back
Горе