Нов Български уеб сайт

Skyplex

Registered
Здравейте на всички! Искам да ви представя най-новия български безплатен хостинг за файлове ! Запърви път в България имате възможността да качите 2 ГБ от вашия компюър. Другата добра новина е че След като се регистрирате вие имате собственно пространство във вашия профил от което трафика за свалените файлове е без лимит :) Вече не е нужно да пращате смс за хостинг който дори и след като се изхаби трафика край с файла. Надявам се тази новина да ви хареса и да ползвате нашите услуги. А относно файловете дали се трият.. НЕ. Трият се само тогава когато към дадения файл има оплакване.

www.bgstoring.com

Ако на някой му трябва повече пространство в сайта нека ми пише ЛС за да му оголемя мястото в профила за взамяна ще искам поставяне на линк.

добър е но за колко време са активни файловете? Имам сайт за музика и мога да предпочитам този сайт но дай инфо

и точно това нещо е много кофти:

*важно - ако вашия файл има интервали в името няма да може да се качи използвайте _ за да заместите интервалите.

eshk0 каза:
добър е но за колко време са активни файловете? Имам сайт за музика и мога да предпочитам този сайт но дай инфо

и точно това нещо е много кофти:

*важно - ако вашия файл има интервали в името няма да може да се качи използвайте _ за да заместите интервалите.

След малко ще получиш Лично съобщение. :) А затова за интервалите ще го оправя в най-скоро време.

Connection Interrupted

The connection to the server was reset while the page was loading.

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.

след като се опитам да кача файл

Започва да uploud-ва, 5-6 пъти ъплоудна 50-60 кб от файла и се рестартираше секи път, след последния ресет ъплоудна 1000 кб и изписа:

Връзката е прекъсната

Връзката със сървъра беше прекъсната по време на зареждане на страницата.

Мрежовата връзка бе прекъсната. Моля, опитайте отново.

Грешка!
Неуспех при свързване към отдалечен сървър

Към момента адресът (УРЛ) http://www.bgstoring.com/ не е достъпен. Проверете дали е изписан правилно и тогава се опитайте да го заредите отново.
Активна ли е връзката към Интернет? Работят ли и други приложения, които я ползват?

:lol:

сам ли си го хостваш?
dos-ват те

ако си с линукс бях пускал тема как да се предпазим от това в софт/хард

да разбрах от сношти направи проблем прави проблеми на файлове над 9 МБ. Иначе на по малка големина няма проблеми... Проверявах скрипта не е от там от хостинга е видях настройките на php-то там не е позволено ъплоудването на по големи файлове ще гледам да го оправя.

http://bgstoring.com/view.php?file=2
Свалям някакво изображение и като го овторя с който и да е текстов редактор..бам php код.. :roll:

качих една снимка виж http://bgstoring.com/view.php?file=25 сичко си работи.. VIEW.php е за преглеждане download.php е за сваляне. Тази снимка която ти се опитваш да видиж/изтеглиш или не се е качила до края или е развален файла.

Request Entity Too Large
The requested resource
/cgi-bin/uu_upload.pl
does not allow request data with GET requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Request Entity Too Large

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@bgstoring.animaciq.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
След като се опитах да кача една песен ми исписа това.

колко гб ти е трафика на нета и колко HDD имаш да знам нали да използвам сайта ти дане стане след някой ден да спре , кажи си тези параметри да си направя някакъв извод.

също при регистрация искарва грешка

antique каза:
колко гб ти е трафика на нета и колко HDD имаш да знам нали да използвам сайта ти дане стане след някой ден да спре , кажи си тези параметри да си направя някакъв извод.

Трафика на файловете е без лимит :) пространството щом си направиш профил в сайта файловете НЯМА да ти се трият бъди сигурен, само ако има оплакване за дадения файл че нарушава правилата тогава ще бъде изтрит. За грешка при регистрация при мен грешка няма всичко си работи, но пак казвам извинявам се за проблема по големи от 8 мб. файлове няма да могат да се качват близките няколко дена след като оправя проблема с големината на файловете ще пиша по темата за всички които ги интересува сайта да знаят :)

Добър е сайта :) ъпа и свалянето стават в високи скорости но има някакви проблем както са споменати горе..

Skyplex каза:
antique каза:

Трафика на файловете е без лимит :) пространството щом си направиш профил в сайта файловете НЯМА да ти се трият бъди сигурен, само ако има оплакване за дадения файл че нарушава правилата тогава ще бъде изтрит. За грешка при регистрация при мен грешка няма всичко си работи, но пак казвам извинявам се за проблема по големи от 8 мб. файлове няма да могат да се качват близките няколко дена след като оправя проблема с големината на файловете ще пиша по темата за всички които ги интересува сайта да знаят :)

аз това го знам мен ме интеренсува какъв е нета и колко е HDD na сервера на който се хоства сайта ти

Абе достатъчно... за сега 3 тб. ако се напълни ще мисля за повече споко :)

Горе