Нов телефон

Честито! На каква цена взе телефона ако не е тайна? Как се държи wireless-а? Пробва ли да гледаш клипче от youtube? :lol:

Още не съм пробвал wi-fi но е много стабилен на 20метра лови сигнал от някакви комшии но за жалост има парола. Цената беше 180лв пален комплект ( само дето забравил да сложи и усб ). Като цяло съм супер доволен направо телефончето си е златно. След два часа ще пробвам как се браузва от него и ще си кажа мнението.

20 метра ? по рано като бачках в интернет достачик и имаме wireless мрежа , като с телефона ловех от поне 100-200 метра от рутер :roll:

много здраво телефонче е това и сега ме е яд че го лашнах ... :?:

RiddleR каза:
20 метра ? по рано като бачках в интернет достачик и имаме wireless мрежа , като с телефона ловех от поне 100-200 метра от рутер :roll:

Говорим за обикновен рутер а не за wi-fi

oXteR каза:
RiddleR каза:

Говорим за обикновен рутер а не за wi-fi
ами да , за обикновен рутер :) , така тествах на потребителите рутерите дали работят когато си поръчат от нас рутер :)

NewGuy каза:
Честито! На каква цена взе телефона ако не е тайна? Как се държи wireless-а? Пробва ли да гледаш клипче от youtube? :lol:

През обикновения браузър неможеш да гледаш клипчета. Става с друг браузър. :)

И аз към Е51 съм се ориентирал именно заради Wi-Fi-то, но цена от 180 лева не е ли много ниска... нов ли е телефона?

raiden каза:
И аз към Е51 съм се ориентирал именно заради Wi-Fi-то, но цена от 180 лева не е ли много ниска... нов ли е телефона?

Не е нов.

Браузва се страхотно и бързо. Одеве щеше да напиша нещо но ..

Ivkoni_ каза:
NewGuy каза:

През обикновения браузър неможеш да гледаш клипчета. Става с друг браузър. :)
Пробвал съм с Nokia n82 в училище и си бачкаха.

@oXteR нов на каква цена е? :roll:

Горе