Нов wallpaper

Аз преди малко си инсталирах едно ubuntu на флашката :D Където и да ида, убунтуту вече си върви с мене :D Сложих му уеб сървър, компиза, VLC и т.н. И май скоро ще презентирам един проект с него :D
А уалпейпъра е супер

StormBreaker каза:
Аз преди малко си инсталирах едно ubuntu на флашката :D Където и да ида, убунтуту вече си върви с мене :D Сложих му уеб сървър, компиза, VLC и т.н. И май скоро ще презентирам един проект с него :D
А уалпейпъра е супер
Я обясни как го инсталира на флашка защото и аз мисля да си слагам на флашка но незнам как точно. Трябва ли да се форматира нещо..

Zion каза:
StormBreaker каза:
А уалпейпъра е супер
Я обясни как го инсталира на флашка защото и аз мисля да си слагам на флашка но незнам как точно. Трябва ли да се форматира нещо..

Ми то не е точно инсталиране ама.
http://www.pendrivelinux.com/usb-ubuntu-904-persistent-install-windows/

Ако ти голяма флашката си изтегли по-голям casper-rw файл. Защото там се запазват промените които прави. То един вид копира isoто на флашката и я прави бутваща и после като влезеш и правиш промени те се запазват в тоя casper-rw файл. :)

Горе