Ето каква е работата. Понеже съм много зле с фотошопа и искам някой ако може да ми направи следното нещо:
Това е стартовия бутон на Windows 7 :
Искам от тази снимка:
Да се направи бутон с емблемата /без надписа/
Размера на тая снимка на които ще са бутончетата трябва да е 54 х 162 в bmp формат на 32 бита.
Едит:// Забравих да добавя фона да е черен.
Някой ако се отзове ще съм много благодарен.
Поздрави!
Това е стартовия бутон на Windows 7 :
Искам от тази снимка:
Да се направи бутон с емблемата /без надписа/
Размера на тая снимка на които ще са бутончетата трябва да е 54 х 162 в bmp формат на 32 бита.
Едит:// Забравих да добавя фона да е черен.
Някой ако се отзове ще съм много благодарен.
Поздрави!