Някой ако може да ми направи снимка на бутонче ?

iwanov

Registered
Ето каква е работата. Понеже съм много зле с фотошопа и искам някой ако може да ми направи следното нещо:
Това е стартовия бутон на Windows 7 :
1205.png

Искам от тази снимка:
1204.jpg

Да се направи бутон с емблемата /без надписа/

Размера на тая снимка на които ще са бутончетата трябва да е 54 х 162 в bmp формат на 32 бита.

Едит:// Забравих да добавя фона да е черен.

Някой ако се отзове ще съм много благодарен.

Поздрави!
 
Здрасти! :D

Мога да ти го направя, но има някой неща, които да се уточнят?

Нали си го представяш, че ще е удължено: Почти 1:3 , коя е дългата страна? Вертикалната или хоризонталната?

По принцип има 2 позиции на бутона:

- Нормална и тази с някакво действие, в случая искаш след като минеш с мишката.
- Третата позиция(активиран бутон), се показва на новозаредената страница.

Искаш само картинките?

Защо държиш да е в bmp???
Този формат не е за сайтове?

Може и да е анимирано!
Ако искаш? Но трябва де е в gif формат!

Aко не е тайна сподели за къде мислиш да го слагаш?
Може и някакво по - добро оформление да се направи?
 

Back
Горе