Някой да изтрие темата

За какво е този сайт по точно. ;)
Нямаше да е зле да кажеш със 1-2 изречения ;)
Edit:
До колкото оглеждам нещо за скриптове ли :)
 
didko0o каза:
Ем главно за скриптове, готови системи.... експлойти ще добавя и още раздели за напред
Не е зле . ;)
Ама това зеленото много дразни :)
 
тва че ти си ..... и неможеш да си наравиш собствен сайт и правиш някви детски историй с клонинг сайтове по добре си помъчи главичката и си зглоби нещо сам !


едит: поне промени дизайна , тематиката въздействията на скрипта ....
 
Само нема да ми казваш какво мога и какво немога, тва че ползвам колонинг си е лично мой избор и съм сигурен че знам доста повече от тебе :shock:
ама щом е толко зор утре до обяд ако стана по-рано ще е с напълно нов облик
 

Back
Горе