От 3-4 месеца играя bitefight и имам един проблем - имах два героя - в 8с и в 3с, и на двата героя бях слагал камъни (по 40 (от различни карти)) но единия (в 8с) ми го баннаха и си направих нов. Сега реших да си сложа камъни и на него обаче забравих че номера на GSm-a ми р регистриран на стария герой и сега не знам дали като кача 40 камъка ще се прибавят на новия герой от 8с или само ще си изгубя парите...?? ПЛС help - спешно ми е
