Някой може ли да ми нарпави лого :)

HunteR

Super Moderator
Вижте тук: http://forum.the-big-battle.com
На някой занимава ли му се да ми направи малко лого?
Смисал малко защото искам да е на мястото на това:
http://forum.the-big-battle.com/templates/AcidTechTiger/images/logo_mid.gif
И да е с малко по-големи размери.
Да стига почти до тия дето са в двете страни :)
Да е със същия стил смисал да уранжев като останалото от форума и да пише The Big Battle.
Мерси предварително ;)
 
Еми отвори форума виж я тя е най-отгоре просто трябва ми нова картинка с размерите които съм написал в първия си пост ;)
 

Back
Горе