Вижте тук: http://forum.the-big-battle.com
На някой занимава ли му се да ми направи малко лого?
Смисал малко защото искам да е на мястото на това:
http://forum.the-big-battle.com/templates/AcidTechTiger/images/logo_mid.gif
И да е с малко по-големи размери.
Да стига почти до тия дето са в двете страни
Да е със същия стил смисал да уранжев като останалото от форума и да пише The Big Battle.
Мерси предварително
На някой занимава ли му се да ми направи малко лого?
Смисал малко защото искам да е на мястото на това:
http://forum.the-big-battle.com/templates/AcidTechTiger/images/logo_mid.gif
И да е с малко по-големи размери.
Да стига почти до тия дето са в двете страни
Да е със същия стил смисал да уранжев като останалото от форума и да пише The Big Battle.
Мерси предварително