Някой ще може ли да ми направи картинка със името "fo0r

Remember

Registered
Здравейте.Не разбирам изощто от фотошоп,но ми трябва картинка и на нея пише "fo0rev3r" (без скобите) .Искам само името да пише като тази картинка,която направих с Microsoft office Power point
vijz0h.jpg
,но да е по добра :)
 
Извинявам се едитнах си поста бях забравил да сложа картинката,която направих с power point-a.

//Относно размера искам да е като на този клип http://vbox7.com/play:8a2b88e2.Погледнете най горе в дясно пише "nevidimkata" със бели букви.Ако може да ми го направите като нейният размер в бели букви :)
 
Мисля, че този надпис се слага с някаква програма и че изобщо не е картинка.

Ето ти картинка с бял надпис на прозрачен фон :

dabc1de383ba9e4d.png
 
ах леле защо винаги ме изпреварват от 2 дена се опитвам да си спечеля +1 :cry:
 
KpOaCaH каза:
ах леле защо винаги ме изпреварват от 2 дена се опитвам да си спечеля +1 :cry:

Еми аз какво да кажа като това ми са 1-вите 2 съпорта :cry: :lol:
 
/off
Айде стига стесе оплаквали.Ще трябва да се постараете за да получите съпорт не само да молите..

1004730W.jpg
 
shukri_93 каза:
/off
Айде стига стесе оплаквали.Ще трябва да се постараете за да получите съпорт не само да молите..

1004730W.jpg

shukri_93 благодаря ти доста ми хареса.Ако може да махнеш белият фон и да оставиш само надписа :)
 
Ако искаш да го добавяш във видео клипове, препоръчвам ти (картинката) да я направиш в .png формат

edit:: .. мм той тъкмо преди мен го е постнал в png
 

Back
Горе