Няколко въпроса за phpbb3 [Повече в темата]

knighter

Registered
Здравейте на всички !
ИМам няколко въпроса един от тях е:
1.Използвам стила CSF1 когато пиша по дълги мнения като уроци всичко името ранга ваватари там къдеот ми пише мненията и т.н ми се смъква надолу.Как да го оправя.
2.Със този стил няма такова бутонче където примерно пише колко мнения имаш там няма такъв бутон дали си онлине или оффлине.Ако може да ми кажете как да го оправя или това трябва да слагам отделен мод за този стил.
3.Когато се опитам да модна стила на форума примерно там променям бакграунда слагам в папката новия замеествам изчиствам кеша и нищо не става.Така е и с другите неща които искам да променя.
4.Някъде гледах един урок как се оразмерява самия форум имам предвид вижда се по добре буквите и т.н.
5.Да ми дадете модове за phpbb3 сайт или нещо такова но ако може описанието и как се слгаа да бъде на БГ благодаря ви много предварително !
 

Back
Горе