Няма потвърдителен код при нов темплейт.

fogaa

Registered
Проблема ми е, че когато сложих новия темплейт, при регистрацията няма картинка с потвърдителен код, а няма и поле, където да напишеш кода. А темплейта ми харесва! Въпроса ми е как да добавя потвърдителния код, без да сменям темплейта :)

Ами мен същност проблема не ми е, че го няма тоя потвърдителен код, ами когато цъкна "изпрати" при регистрацията дава грешка, че несъм въвел дадения код.

Сложи това което ти казах и отиди в "Обща конфигурация" и махни "Код за потвърждение" или там както е и си го остави само това което ти дадох.

На самия темплейт който ползваш е изпуснат реда с този код и заради това дава грешка.

Ами в "Обща конфигурация" не намирам нищо общо. С phpBB-2.0.23 съм. Май ше си търся друг темплейт :?
Edit: Появи ми се настройка "Визуално потвърждаване" в "Обща конфигурация" чак като пуснах subsilver, мерси за помоща все пак :?:

След като се е появило просто му дай "НЕ" и си сложи новия темплейт с това което ти дадох и няма да имаш ядове с досадни ботове :)

Да, въпроса е дали ше мога да се справя с инсталирането на 'това което ми даде' :D
Edit: Незнам от къде съм го набарал тоя темплейт, ама или е доста бъгав, или аз не разбирам:
Още при първа стъпка на 'онова дето ми даде':
Код:
После oтварям файла /темплейта/profil_add_body.tpl и намирам следния код: 
Код:
Отворих аз тоя файл 'моя темплейт/profil_add_body.tpl' и неможах да намеря нищо такова
Код:
Visual Confirmation
Най-вероятно темплейта е бъгав, или..?

Точно че го няма изобщо в този темплейт.

намери
Код:
<tr> 
	  <td class="row1"><span class="gen">{L_CONFIRM_PASSWORD}: * </span><br />
		<span class="gensmall">{L_PASSWORD_CONFIRM_IF_CHANGED}</span></td>
	  <td class="row2"> 
		<input type="password" class="post" style="width: 200px" name="password_confirm" size="25" maxlength="32" value="{PASSWORD_CONFIRM}" />
	  </td>
	</tr>

и го постави след него.

Горе