E ExpressYourself Registered 22 Март 2010 #1 Искам да попитам как мога да направя флаша когато го отварям през .exe формат и ми го отваря от flash player как се прави така да го отваря на цял екран. Или ако не се прави какъв формат трябва да е ?
Искам да попитам как мога да направя флаша когато го отварям през .exe формат и ми го отваря от flash player как се прави така да го отваря на цял екран. Или ако не се прави какъв формат трябва да е ?