Забелязал съм че определен процес никога не се е качвал на 50% вземане от процесора.Например днес гледам пускам Nod32 да сканира и взема точно 49-50% от процесора и в само тези граници се движи.Абсолютно нито един процес не се е качвал над 50% от процесора само процесът Процес на престой на системата.Процесорът мие AMD Athlom(tm) II X2 240 двуядрен.Възможно ли е да има ограничение на програмите да взимат от само едното ядно или така е по принцип?