N nod32 Registered 16 Декември 2009 #1 Днес срещнах проблем!!Има ограничение на буквите в заглавието на темата,как може да се промени това???
Днес срещнах проблем!!Има ограничение на буквите в заглавието на темата,как може да се промени това???