Олимпиади и състезания

В даскало ли? На математика ще ходя искам и по история, но понеже май съм единствения чаткащ историята в цялото даскало няма да правят само за един човек :S, а другите желаещи ги класифицират като тъпи и не ги допускат до олимпиада...
 
кога ще има IT състезание в плевен ?

Извинявам се ако съм объркал темата но мисля там да ходя xD
 
Аз ще ходя на "Национално състезание по информационни технологии" малко четки и буички да си правя в училище :D :D
 
justspy каза:
Аз ще ходя на "Национално състезание по информационни технологии" малко четки и буички да си правя в училище :D :D
И аз ще ходя за поредна година. :?:
 

Back
Горе