radio_stun4fun
Registered
На какви олимпиади ще ходите тая година бе 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
И аз ще ходя за поредна година. :?:justspy каза:Аз ще ходя на "Национално състезание по информационни технологии" малко четки и буички да си правя в училище![]()
![]()
къде е ?Dizasterr каза:И аз ще ходя за поредна година. :?:justspy каза:Аз ще ходя на "Национално състезание по информационни технологии" малко четки и буички да си правя в училище![]()
![]()