Започнах да се ядосвам, някой като пусне тема на неопределен жанр във форума дъра Бъра се намират някои модератори и казват че темата не била за тук.Е аз да ви попитам къде им е мястото, нали все пак в заглавието на форума дъра бъра има следните неща
или оправете заглавието или спрете за заключвате теми в който някой си изразява мнението а на вас не ви харесва и решавате да го заключвате.Доста често го забелязах това.
И сигурно и таиз тема ще е изтрита или заключена след малко.[/b]
не се ли губи смисъла така?<title> - Дъра-бъра - Форум за разпускане. Вицове, анекдоти, глупости, смях, майтап, спам</title>
или оправете заглавието или спрете за заключвате теми в който някой си изразява мнението а на вас не ви харесва и решавате да го заключвате.Доста често го забелязах това.
И сигурно и таиз тема ще е изтрита или заключена след малко.[/b]