Я кажете е хора как да го направя ... имам view.php файл в който примерно имам новина някаква ( изкарана от БД-то ) и искам да има едно бутонче "добави в любими" и като щракнеш на него да отива в "left columb" и да се създаде "<div class="simple"> тук линк към новината от view.php?id=* </div> " и докато си в сайта да седи този див и в крайна сметка и когато и да влезеш в сайта пак да го има , но да е само за твоята сесия ... по айпи ли как ще го направите нз ... Някакви идеи ?