SandPrince
Registered
От близо 4 години се занимавам с това и вече са се събрали толкова много папки, че едвам се ориентирам...
В смисъл само аз се ориентирам...имам една главна папка PROJECTS и там бутам всичко уж разедлени по папки..
Обаче такъв гърч става вече, че се чудя за няква нова система за организация. Днеска 10 мин съм търсил едни стикери, едвам ги намерих.
Как си организирате проектите, споделете може да ми дойде няква идея :? :lol:
В смисъл само аз се ориентирам...имам една главна папка PROJECTS и там бутам всичко уж разедлени по папки..
Обаче такъв гърч става вече, че се чудя за няква нова система за организация. Днеска 10 мин съм търсил едни стикери, едвам ги намерих.
Как си организирате проектите, споделете може да ми дойде няква идея :? :lol: