Отваряне на .htm файлове, чрез Mozilla

ystefanov

Registered
Имам следния проблем, искам .htm (html) файловете да се отварят само с браузър Mozilla. Направих го, като посочих Mozilla с дясна мишка върху съответното приложение. Така се отварят, но иконките на тези видове фалове нямат картинката на Mozillа, даже никава картинка нямат върху тях за да ги различавам. От някое друго място ли трябва да се променят (по принцип за основен браузър съм посочил мозила)?
 
А цъкнал ли си отметката "always..."

e5c48c9cf9bbce1f.png


Ако си я цъкнал и няма от иконката на мозила, значи проблема е при теб, защото винаги когато съм го правил не съм имал проблем с иконката.
 
boby_29 каза:
А цъкнал ли си отметката "always..."

e5c48c9cf9bbce1f.png


Ако си я цъкнал и няма от иконката на мозила, значи проблема е при теб, защото винаги когато съм го правил не съм имал проблем с иконката.

Направих го по същия начин, но ефект нямаше :idea:
 

Back
Горе