Имам следния проблем, искам .htm (html) файловете да се отварят само с браузър Mozilla. Направих го, като посочих Mozilla с дясна мишка върху съответното приложение. Така се отварят, но иконките на тези видове фалове нямат картинката на Mozillа, даже никава картинка нямат върху тях за да ги различавам. От някое друго място ли трябва да се променят (по принцип за основен браузър съм посочил мозила)?