Отново проблем с ИЕ

0u7

Registered
Проблема ми е, че като се влезе в lichev.biz сичко си е нормално но

в последни проекти и в новини линковите седят заключени (неможе се цъка )някой има ли идея защо ?

с такъв проблем не съм се сблъсквал преди, но пробвай да махнеш width от #last и от #tqlo.

Знам го тоя проблем. Ползваш прозрачни pngта нали? Ако имаш едноцветен фон махай pngто и го направи с jpg. Ако пък ти е много наложително да ползваш png пробвай да сложиш position: relative; на ВСИЧКИ неща дето излизат върху pngто. Имай в предвид, че само в 60% от случаите работи.

StormBreaker каза:
Знам го тоя проблем. Ползваш прозрачни pngта нали? Ако имаш едноцветен фон махай pngто и го направи с jpg. Ако пък ти е много наложително да ползваш png пробвай да сложиш position: relative; на ВСИЧКИ неща дето излизат върху pngто. Имай в предвид, че само в 60% от случаите работи.

Явно съм голям късметлия защото стана мерси ;)

Вие дадохте една точка за support на StormBreaker .
Натиснете тук за да се върнете в темата.

Радвам се, че е сработило. Аз 2 сайта правих така - при единия работи това, при другия неще. Незнам точно от какво друго зависи ама...

shterev каза:
Точно от png тата е.В ИЕ не работят като хората.

Не ти разбрах логиката.. Сторм Брингър ми обясни как да го направя, но неразбрах какво искаше да кажеш ?

<<ОФФТОПИК>>
хаха отивам аз на lichev.biz и гледам най отдолу Валидни xHTML и CSS при което xHTML-а наистина беше ок обаче цъкнах на CSS и кфо да видя:
Код:
W3C CSS Validator results for http://lichev.biz/ (CSS level 2.1)
Sorry! We found the following errors (32)
:shock: :D

Liberate каза:
<<ОФФТОПИК>>
хаха отивам аз на lichev.biz и гледам най отдолу Валидни xHTML и CSS при което xHTML-а наистина беше ок обаче цъкнах на CSS и кфо да видя:
Код:
W3C CSS Validator results for http://lichev.biz/ (CSS level 2.1)
Sorry! We found the following errors (32)
:shock: :D

офф ....

Това е от пнг фикса.... дето да може да се вижда нормално в тъпоъо ИЕ :mad:

И ся как да го оправя тва ?

Горе