Здравейте,
Използвам меню <select> за попълване на таблица в база данни.
това е скрипта:
При заявката нямам никъкъв проблем,попълва таблицата, но когато трябва да се извика от базата данни менюто си стои на първото поле. Има ли как примено при заявка на месец Декември да се показва в менюто месец Декември.
Благодаря предварително!
Използвам меню <select> за попълване на таблица в база данни.
това е скрипта:
Код:
Месец:
<select name="rojdeniqmesec" maxlength="20" value="<?echo $session->userinfo['rojdeniqmesec'];?>">
<option value="Януари">Януари</option>
<option value="Февруари">Февруари</option>
<option value="Март">Март</option>
<option value="Април">Април</option>
<option value="Май">Май</option>
<option value="Юни">Юни</option>
<option value="Юли">Юли</option>
<option value="Август">Август</option>
<option value="Септември">Септември</option>
<option value="Октомври">Октомври</option>
<option value="Ноември">Ноември</option>
<option value="Декември">Декември</option>
</select>
Благодаря предварително!