От какво може да е това :?

DeathGuard_

Registered
Незнам точно къде да пусна темата, но мисля, че тук й е мястото. Значи проблемът ми е, че в сайта като се логна ( влязъл съм от http://www.saita.com) и после като вляза от http://saita.com(без www.)) не съм логнат, а с www съм логнат :shock: От какво може да е това, според вас?
 
Имх същия проблем с форума си. След като направих forum.saita.mi и щом се логна ме изписва в списъка, че съм на линия, а всъщност не съм. Да си правил някакви пренасочвания?
 
Да и на мене така ми се случва с форума ,но се логвам пак и проблема е решен.
 
http://webmasterweblog.com/rewrite-www-to-non-www.html
http://www.experts-exchange.com/Software/Server_Software/Web_Servers/Apache/Q_23049597.html
 

Back
Горе