DeathGuard_
Registered
Незнам точно къде да пусна темата, но мисля, че тук й е мястото. Значи проблемът ми е, че в сайта като се логна ( влязъл съм от http://www.saita.com) и после като вляза от http://saita.com(без www.)) не съм логнат, а с www съм логнат :shock: От какво може да е това, според вас?