S spaidur Registered 22 Ноември 2009 #1 ето грешката Код: Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\wamp\www\zapoznanstva\index.php:2) in C:\wamp\www\zapoznanstva\include\session.php on line 46 и как да я оправя ?
ето грешката Код: Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\wamp\www\zapoznanstva\index.php:2) in C:\wamp\www\zapoznanstva\include\session.php on line 46 и как да я оправя ?
S spaidur Registered 22 Ноември 2009 #3 Replace каза: Слагаш най-отгоре във файла си Код: <?php ob_start(); ?> Увеличете... мерси мн