Значи направих си рангова система .. всичко е добре ! работи си .. но как ще стане така : Ако пторебителя е добавил повече от 20 файла до 100 файла да изкарва потребител и ако е добавил повече от 100 до 200 файла еди си какъв .. Това е кода .. за новак където ако потребителя е добавил по малко от 20 файла да е новак ..
if ($count1 < 20 ) {
echo "Ранг :<br /><font color = 'orange' /><b>Новак</b></font><br />";
}