N NeW_BoBi Registered 17 Септември 2009 #1 Здравей народе,Вероятно въпросът ми е глупав,но... Та така днес направих едно дизайнче,но то е просто една картинка на сайт та въпросът ми е как от нея да направя работещ PHP сайт?
Здравей народе,Вероятно въпросът ми е глупав,но... Та така днес направих едно дизайнче,но то е просто една картинка на сайт та въпросът ми е как от нея да направя работещ PHP сайт?
R rotator Registered 17 Септември 2009 #2 Нарежи "картинката" на отделни парчета, съедини ги с html + css после вкарай готовия html кода в php кода и си готов :]
Нарежи "картинката" на отделни парчета, съедини ги с html + css после вкарай готовия html кода в php кода и си готов :]