От Photoshop в PHP

NeW_BoBi

Registered
Здравей народе,Вероятно въпросът ми е глупав,но...

Та така днес направих едно дизайнче,но то е просто една картинка на сайт та въпросът ми е как от нея да направя работещ PHP сайт? :oops:
 
Нарежи "картинката" на отделни парчета, съедини ги с html + css после вкарай готовия html кода в php кода и си готов :]
 

Back
Горе