S sorRy Registered 17 Април 2010 #1 Защо тук http://web-tourist.net/forum/viewforum.php?f=23 темата логин . . . . . е като е при дадена точка нали тук не се дават точки?
Защо тук http://web-tourist.net/forum/viewforum.php?f=23 темата логин . . . . . е като е при дадена точка нали тук не се дават точки?
H HunteR Super Moderator 17 Април 2010 #2 Мисля, че първо е била пусната в друг форум, където е позволено даването на точки, а после е преместена в този
Мисля, че първо е била пусната в друг форум, където е позволено даването на точки, а после е преместена в този