Оцветена тема в "PHP и MySQL готови кодове"

sorRy

Registered
Защо тук http://web-tourist.net/forum/viewforum.php?f=23 темата логин . . . . . е като е при дадена точка нали тук не се дават точки?
1960.png
 
Мисля, че първо е била пусната в друг форум, където е позволено даването на точки, а после е преместена в този :)
 

Back
Горе