emcuemnecu
Registered
Здравейте, бих искал да ви попитам на какво се дължи следното.
Пиша нова тема във форума, изписва ми, че е добавена успешно, показва автора, но не показва темата, текста и т.н.т. , но показва, че
има две теми нови, и кой ги е добавил?
P.S.
Проблема се оказа в това, че като добавя нещо на кирилица не излиза,
излиза като е добавено на латиница? Идея?
Форума е на български език?
phpbb2
Пиша нова тема във форума, изписва ми, че е добавена успешно, показва автора, но не показва темата, текста и т.н.т. , но показва, че
има две теми нови, и кой ги е добавил?
P.S.
Проблема се оказа в това, че като добавя нещо на кирилица не излиза,
излиза като е добавено на латиница? Идея?
Форума е на български език?
phpbb2