G Gamerz Registered 14 Април 2010 #1 Някой знае ли как да си направя плеър в сайта да изглежда така : http://webscripts.softpedia.com/screenshots/Flash-Video-Player-XML--FLV--H-264_1.png
Някой знае ли как да си направя плеър в сайта да изглежда така : http://webscripts.softpedia.com/screenshots/Flash-Video-Player-XML--FLV--H-264_1.png